> PRACA > Ustroń

Pracownik Produkcji - praca na dwie zmiany w Ustroń, Śląskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zadania: Prace montażowe na produkcji Obsługa maszyn montażowych Wzrokowa kontrola jakości Praca w systemie dwu zmianowym pn-pt Wymagania: Motywacja i chęć do podjęcia pracy Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub osoby ambitne chętne do nabycia doświadczenia Zdolności manualne Firma oferuje Bardzo dobrą atmosferę pracy Pracę na II zmiany od poniedziałku do piątku Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów Możliwości rozwojowe Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Stabilne zatrudnienie Wsparcie doświadczonego zespołu Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Detale ogłoszenia: Pracownik Produkcji - praca na dwie zmiany
Sprzedawca: HR SIGMA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Ustroń
Kategoria:PRACA
 Edytuj