> Narzędzia > Ustroń

Wyważarka stołowa do wirników Nowy produkt w Ustroń, Śląskie sprżedam

Wyważarka stołowa do wirników Nowy produkt
Wyważarka stołowa do wirników Nowy produkt
Wyważarka stołowa do wirników Nowy produkt
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Sprzedam małą stołową wyważarkę do wirników. Wyważarka przeznaczona jest głównie do zastosowania w warsztacie zajmującym się głównie przezwajaniem wirników małych silników od elektronarzędzi i sprzętu AGD.
Część mechaniczna to typowy układ watometrycznej wyważarki podkrytycznej (czyli na tzw. "sztywnych podporach"). Laserowy czujnik służy do śledzenia refleksyjnego znacznika naniesionego na powierzchnię wirnika. Napęd pasowy obwodowy badanego wirnika zapewnia silnik o regulowanej prędkości obrotowej.
W części elektronicznej oprócz układu elektronicznego wyważarki wbudowany komputer sterujący pomiarami, obliczeniami i wyświetlaniem wyników.
Prezentowanie wyników na ekranie LCD wektorowe, w postaci wykresów biegunowych pokazujących położenie i wielkość niewyważenia w 2-ch płaszczyznach.
Zastosowana w tym urządzeniu tzw. "watometryczna zasada pomiaru" zapewnia najwyższą selektywność pomiaru, odporność na drgania zakłócające (pochodzące od napędu, tarcia czopów o podpory, itp.). Metoda ta zapewnia czułość pomiaru wymaganą przy pomiarach niewyważenia wirników wysokoobrotowych.

Detale ogłoszenia: Wyważarka stołowa do wirników Nowy produkt
Cena:8,000zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Ustroń
Kategoria:Narzędzia
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: